Food & product photography

TŁA FOTOGRAFICZNE

Pasjonujesz się fotografią kulinarną, lifestylow’ą lub produktową?

Piękne tło o dopasowanej do Twojego stylu kolorystyce i strukturze to jeden z najważniejszych elementów dobrego zdjęcia. Ułatwia pracę i pozwala nierzadko zrezygnować z wielu innych elementów stylizacji. U mnie możesz zamówić dokładnie takie tło, jakiego potrzebujesz!

Tła są lekkie, matowe i zabezpieczone przed działaniem płynów – dzięki temu zabrudzenia można usunąć delikatnie czyszcząc je gąbką nawilżoną wodą.

Każde tło jest robione na indywidualne zamówienie – napisz do mnie, porozmawiajmy o kolorach, jakich szukasz i strukturze, która podoba Ci się najbardziej. Dzięki temu masz pewność, że Twoje tło będzie wyjątkowe. Poniżej przedstawiam wzory już wykonanych przeze mnie teł – mogą Tobie służyć za inspiracji.

Standardowy rozmiar tła to 60×70, ale możesz zamówić tez każdy inny rozmiar. Tła mogą być jednostronne lub dwustronne. Czas oczekiwania to do 2-3 tygodni od dnia zamówienia.

CENNIK

Tło jednostronne:  180-300 zł.  Tło dwustronne: 350 – 450 zł. Cena jest zależna od struktury, jaką wybierzesz. Należy do niej doliczyć + 30 zł kosztów wysyłki. Podane ceny są cenami brutto w przypadku sprzedaży dla konsumentów. W przypadku sprzedaży dla przedsiębiorców do ceny należy doliczyć podatek VAT.

error: Content is protected